GOOGLE ADWORDS IR SEO OPTIMIZACIJA

jiji logoVersle svarbiausia pasiekti kuo didesnį pelną su mažiausiomis sąnaudomis. Naudojantis Sertek Media Google AdWords paslaugomis, mūsų įmonei žymiai sumažėjo sąskaitos už reklamą ir išaugo lankytojų bei pirkėjų skaičius. Turėdami dvi e-parduotuves www.isdykele.lt ir www.jiji.lt dažnai keičiame reklamą, o įtrauktų kompanijų į Google AdWords reklamą rezultatų ilgai laukti nereikia. Taip pat Sertek Media specialistai mums padėjo tobulinti ir adaptuoti e-parduotuves paieškos sistemoms (angl. SEO), todėl išaugo natūraliai į parduotuvę ateinančių lankytojų skaičius. Tai yra itin svarbu, nes remdamiesi ilgamete patirtimi žinome, kad natūralios paieškos pagalba atėjusių lankytojų pirkimai dažnesni nei pritraukus su reklama.

Pagarbiai, UAB “JIJI” Egidijus Gaidelionis.

Atsisiųsti rekomendaciją galite čia: UAB JIJI rekomendacija


logoINTERNETINIŲ PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Excellent programmers and customer service. Sertek Media personel is 100% fluent in English and it is very easy to interact with them. When doubts they take time to explain any doubt until it is clear. Very knowgeable of Magento, they fixed all the issues we had. We will continue working with them”

Merconnet TEAM, CANADA 


logoSOCIALINIŲ TINKLŲ INTEGRACIJA IR APLIKACIJŲ SUKŪRIMAS

“Great contractor – Good communication and task was fast executed. Would hire again!”

Euro lights & Electric group, USA


logo-1SVETAINĖS SUKŪRIMAS SU AUTOMATINIU DOKUMENTŲ FORMAVIMU

“The challenging task was completed really quickly, and the results have been tested. I got the real product that I could quickly integrate into my website. Professional guys! will rehire.”

BVBA Copymetrix, Belgija

Atsisiųsti rekomendaciją galite čia: BVBA Copymetrix recommendation


DIANA GARBAČAUSKIENĖ FOTOGRAFĖ
Pasamdėme Sertek Media sukurti fotografijos internetinę svetainę. Rezultatu likome patenkinti, nes tiek dizaineriai, tiek ir programuotojai įsiklausydavo į mūsų pageidavimus ir juos puikiai įgyvendindavo. Niekada iš jų negirdėjome dejavimų, ar nepasitenkinimo, kas būdinga kitoms internetinių svetainių kūrimo firmoms. Svetainė sėkmingai veikia, o pradžioje iškilę nesklandumai buvo nedelsiant pašalinti. Rekomenduočiau šią firmą ir būsimiems projektams bei rekomenduočiau kitiems. Noriu jiems palinkėti sėkmės darbuose ir nesusigadinti savo geros reputacijos :)
Diana Garbacauskiene
www.peizazainuotraukose.lt


Euro Lights&Electric group Inc.

We love to work with this company – Experienced – fast and cost effective. Good communication and all tasks was executed fast. Will surely use them again for our future projects!

Ingo Schaer
www.interior-deluxe.com


logo (1)UAB Vedrana atlikta SEO optimizacija

Sertek Media komanda, kol kas gali pasiūlyti tai, ko niekas negali nei pasiūlyti, nei atlikti. Rezultatai yra garantuoti ir stulbinami. Pasiekėm su Sertek MEDIA kaip tik tai ko prašėmė, kartais rezultatai pranoko lūkesčius. Profesionali Sertek Media komanda prisitaiko prie kliento ir laiko jį pastoviai informuotą, apie atliktus darbus ir gautus rezultatus.

UAB “Vedrana” direktorius
Aleksandr Zeleščevski

Atsisiųsti rekomendaciją galite čia: UAB Vedrana rekomendacija


image002UAB “Miško valymo paslaugos” direktorius Robertas Česynas

Jeigu būčiau paprašytas apibūdinti Sertek Media trimis žodžiais jie būtų sekantys: kokybė, funkcionalumas, aiškumas. Ieškodamas rangovų įmonės puslapiui kurti susidūriau problema – žmonės nekalba suprantama kalba. Monologas sukonstruotas iš specifinių frazių ir terminų. Vėliau pauzė ir klausimas: „Ką jūs apie tai manote?“ Nieko nemanau. Nes neaišku. Sertek Media man papasakojo koks produktas bus kuriamas konkrečiai, aiškiai ir „žmonių kalba“. Pateikė pasiūlymus bei rekomendacijas atsižvelgdami į mano poreikius ir turimą biudžetą. Diskusijų ir darbų pasekoje netrukus sukurta puslapio turinio valdymo sistema yra funkcionali ir paprasta. Puslapis veikia šauniai. Kreipiuosi su kiekvienu man rūpimu klausimu ir konsultacija ar paslaugomis lieku patenkintas. Rekomenduoju!

Robertas Česynas 


logo_en 

Vykdėme kelis saitų projektus su UAB “Canvas” ir likome labai patenkinti darbo rezultatais, aukštų lygiu ir operatyvumu. Canvas turi prefesionalią komanda, kuri sklandžiai vykdo užduotis. Mielai rekomenduotume juos savo partneriams.

Pagarbiai,
Eurovudas UAB”


stamperija logotipas

Mūsų įmonė prieš pasirašant ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su Sertek Media jau buvo išbandžiusi ne vieną verslo partnerį IT rinkoje, tačiau visi prieš tai bandyti partneriai neatlikdavo savo įsipareigojimų ir nepateikdavo aiškios informacijos apie vykdomus darbus arba nebaigdavo jų iki galo ir tekdavo daug laiko skirti bendrai projekto priežiūrai.

Atsisiųsti rekomendaciją galite čia: UAB Stamperija rekomendacija