CRM klientų ir projektų valdymo sistema

Tai debesų (Cloud) technologija paremti ERP ir CRM verslo valdymo sprendimai, kurie ne tik padidins Jūsų įmonės veiklos efektyvumą, bet ir leis optimizuoti įmonėje vykstančius procesus, juos apjungti ir automatizuoti užduotis. CRM valdymo sistema įgalina pasiekti Jūsų verslą iš bet kurios pasaulio vietos – reikalingas tik interneto ryšis. Siūlome išbandyti nemokamą SERTEKCRM  demo versiją ir patiems įsitikinti, kokia funkcionali, bet ir paprasta naudotis ši sistema. Jungiantis prie demo versijos, reikalingi šie duomenys: Vartotojas – demo, slaptažodis – demo123.

Sertek CRM privalumai

 

Projektų valdymas

Projektų, projektų užduočių, skubių paslaugų valdymas (pagal skyrius, atskirus darbuotojus), atliktų etapų sekimas (Gantt chart, atlikto darbo laikas, statusas ir t.t.).  

Apskaita ir įmonės veiklos valdymas

Produktų ir paslaugų apskaita, sandėlio valdymas ir organizavimas, apyvartos stebėjimas ir kontrolė. 

Kalendorius

CRM sistema padeda formuoti susitikimus, svarbiausius darbus, planuoti savo darbo dieną, siųsti vidinius įmonės pranešimus ir t.t. 

Elektroninio pašto valdymas

Integruotas elektroninio pašto paketas su galimybe fiksuoti visus Jūsų klientų laiškus, juos archyvuoti ir bet kada juos atkurti. Laiškų skirstymas pagal darbuotoją/klientą.

Darbo laiko kontrolė

CRM sistema leidžia vesti darbo laiko apskaitos žiniaraštį, stebėti ir kontroliuoti darbo laiką, praleistą prie projekto.

Dokumentacija

Galimybė formuoti sutartis, valdyti ir archyvuoti dokumentus (pagal lentynas/archyvo numerį/sutarties numerį.)

Reklamos kampanijos stebėjimas

Efektyvus rinkodaros kampanijos vystymas, detali informacija apie rinkodaros veiksmus, sudaromos tikslios prognozės bei numatomas atsiperkamumas. 

Įmonės žiniatinklis

CRM sistema leidžia sukurti privatų įmonės kompiuterių tinklą, intranetą, kuriame saugomi ir skleidžiami duomenys, skirti tik įmonės darbuotojams. 

Klientų monotoringas

Galimybė stebėti klientų aktyvumą ir visus atliktus darbus, registruoti skambučius ir t.t.  

Pasiruošę žengti kitą žingsnį?

SUSISIEKTI

SERTEK MEDIA kontaktai

Žalgirio g. 92, 5 a.,

LT-09303 Vilnius

Tel. 8 679 50071

info@sertekmedia.lt