Projektų valdymo sistemos

Posted by | May 27, 2014 | Uncategorized | No Comments

Jeigu Jums yra tekę susidurti su projektų valdymo, turbūt žinote, koks tai sudėtingas ir ilgas procesas. Vienu metu, tenka ne tik suvaldyti darbuotojus, stebėti sėkmingą darbų vykdymą, informuoti klientą, bet ir reaguoti į iškilusias probelmas bei jas spręsti. Taigi, kiekvienoje organizacijoje, projektai turi būti valdomi ir stebimi, kad pasiektų norimus rezultatus.

projektu valdymo sistemos

Kadangi šiais laikais gyvename informacinių technologijų amžiuje, todėl ir valdant projektus, galima pasitelkti informacines technologijas ir įdiegti projektų valdymo sistemas. Sistemos pagalba, galėsite stebėti projekto eigą, nuo pradžios iki pabaigos, visada žinosite kurioje stadijoje šiuo metu yra projektas.

Mes pateikia keletą priežasčių, kodėl verta įdiegti projektų valdymo sistemą:

  • Lengvai surenkama ir susisteminama informacija. Projektų valdymo sistemos leidžia susivesti visą apie projektą surinktą informaciją. Tai ypač patogu, jei prie projekto dirba keletas žmonių, jiems nereikai blaškytis ir klausinėti vienas kito, visa informacija surinkta vienoje vietoje.
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas. Projektų valdymo sistema  padeda paskirstyti projekto laiką, kontroliuoti terminų laikymąsi ir stebėti kiekvieno darbuotojo indėlį į projekto sėkmę.
  • Materialiųjų išteklių valdymas. Projektų valdymo sistema padeda lengviau paskirstyti biudžetą, stebėti jo pasiskirstymą ir planuoti, kuriose darbuose, galima sutaupyti, o kuriuose išleisti daugiau.
  • Dokumentų tvarkymas. Sistema padeda tvarkyti dokumentus. Kiekvienai užduočiai, projektui ir (arba) kontraktui priskirti atitinkamus dokumentus ir sutartis.

Tai tik keletas, galimybių, kurias suteikia projektų valdymo sistemos. Bet kuriuo atveju, tai vienas geriausių būdų, kurio pagalba projekto vadovas visada bus įvykių sūkuryje.