Why “Mobile first” may already be outdated

Posted by | Uncategorized | No Comments

What matters is screens, not devices. For a number of years now, we’ve all been hit over the head time and again with “mobile first” and “mobile only”. Those of us building software since before the iPhone have hacked our brains, our companies, to ensure we start thinking “mobile first” rather than web first. But if “mobile” is our future, why are almost all the most successful mobile driven businesses building web apps designed for larger screens?

multi_screens_lg Read More

Internetinė svetainė – Tavo kraujas

Posted by | Uncategorized | No Comments

Kraujo centras – kraujo donorystės įstaiga. Kraujo centro veikla užtikrina efektyvų donorų telkimą bei atranką, kraujo paėmimą, kraujo produktų gamybą, saugojimą bei paskirstymą. Taip pat kraujo centre saugojami kraujo komponentai ir krešėjimo faktoriai bei kita pagalba, susijusi su kraujo perpylimu, yra prienama visą parą septynias dienas per savaitę. 

kcentras small

Read More

SEO vs Google AdWords

Posted by | Uncategorized | No Comments

Ką rinktis – SEO optimizavimą ar reklamą Adwords reklamos tinkle? Toks klausimas kankina ne vieną verslininką, ypač naujoką bei tuos, kurie išgyvena ne itin gerus finansinius metus. Juk tiek SEO, tiek Adwords kainuoja ir užima svarbią eilutę įmonės biudžete. Tad šiame straipsnyje aptarsime esminius SEO ir Adwords skirtumus, privalumus ir trūkumus bei kaip juos vieną su kitu suderinti.

Debesijos paslaugų inovacijų privalumus greičiausiai pajus įmonių darbuotojai

Posted by | Uncategorized | No Comments

Į debesiją perkeltas programas, kaip „Google Docs“, „Dropbox“, „OpenDrive“ jau seniai naudojame asmeniniams reikalams, tačiau virtualių serverių privalumų neretai pasigendame darbo aplinkoje. Vos 13% Lietuvos įmonių darbuotojų yra išbandę patogią grupinio darbo paslaugą, naudojasi elektroniniu paštu, ar virtualiais serveriais, iš kurių dokumentus galima parsisiųsti net į kitą pasaulio kampelį.
debesu-kompiuterija-51cd9cbbb1a16

Read More

Interneto svetainė su elektronine parduotuve – Grožio akademija

Posted by | Uncategorized | No Comments

„Grožio akademija“ yra profesionalios kosmetologijos centras ir kosmetikos parduotuvė, gyvuojanti nuo 1996 metų. Šiais laikais verslo sėkmę užtikrina ne tik profesionalūs darbuotojai, aukštos kokybės prekės, bet ir įvaizdis internete. Vienas svarbiausių veiksnių formuojantis įvaizdį ir pritraukiantis daugiau vartotojo – interneto svetainė.Sukurta svetainė http://www.grozioakademija.lt/, padidino lankytojų srautus net 50 kartų, pritraukė daugiau vartotojų ir padidino įmonės žinomumą.

grozio-akademija-slider2

Read More

Atsisveikinsime su „Internet Explorer“? „Microsoft“ pristato naują naršyklę

Posted by | Uncategorized | No Comments

„Internet Explorer“ – gerbiama, bet dažnai kartu ir niekinama „Microsoft“ naršyklė, dabar galbūt jau skaičiuoja paskutiniuosius mėnesius. „Microsoft“ partneris studentas Thomas Nigro užsiminė, kad „Microsoft“ operacinė sistema „Windows 10“ turės naują naršyklę, kurioje nebus „Internet Explorer“ vardo.

internet-explorer-_1207664c

Read More